Дорогі передплатники та друзі Олега Башкира!
Відкрию вам страшну таємницю спільної роботи з ним.
Шукала я спеціаліста (не фотографа, а саме спеціаліста!) для своєї скромної весільної церемонії. Знайшла його “випадково” (не вірю у випадковості) в інеті. Зупинила свій вибір на ньому і мені сподобалося спілкування з ним по телефону (і тут мене чуйка не підвела).
КОМУ ЦІКАВО ЗНАТИ ПРАВДУ ЧИТАЙТЕ ДАЛІ!
Отже, розповім вам докладніше, як нам працювалося з цією людиною.
Почну по порядку: по-перше, людина дуже пунктуальна і відповідальна. Олег прийшов заздалегідь, тобто раніше домовленого часу, як він потім пояснив для того, щоб підготувати апаратуру (ось так не очікувала такого серйозного підходу)
По-друге, проста (без пафосу) людина, працювати з ним легко і просто. А це не маловажно!
По-третє, руки з правильного місця, голова зі свіжими ідеями (а це те чого я хотіла) і хороша апаратура, якість фотографій мене порадувало.
Втомилася вести підрахунки, навіть те як ми отримали свої фотографії і Книгу мене дуже приємно здивувало. Я думала він вручить мені все це добро, а там як хочеш так і неси, А ні! Диск був красиво оформлений як листівка із побажаннями, все наше добро було запаковано у подарунковий пакет. Вручив він все це як подарунок, було дуже приємно, що Олег так серйозно підійшов до своєї роботи і виконав він більше ніж на 100%.
Всім раджу своїм знайомим та вам читачі! Не пошкодуєте, зуб даю
ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА ОЛЕГ, не прощаюся)