НАША СТУДІЯ ВІД ВЖЕ БІЛЬШ П’ЯТИ РОКІВ НАДАЄ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ФОТО-, ВІДЕЗЙОМКИ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПАМ’ЯТНИХ ДАТ, УРОЧИН І ВАЖЛИВИХ ПОДІЙ. НАШІ РОБОТИ, ВЕСІЛЬНІ КЛІПИ І ФІЛЬМИ ВІДМІНЮЮТЬСЯ ВІДМІННОЮ СТИЛІСТИКОЮ, ЯКІСТЬ І ВИРАЖУЮТЬ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ І САМІХ ФАХІВЦІВ СТУ. КОЖНА РОБОТА НАШИХ КРЕАТИВНИХ ФАХІВЦІВ — ЦЕ ВІДМІННИЙ, ОРИГІНАЛЬНИЙ І НЕПОВТОРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ. НАША МОЛОДА КОМАНДА ЙДЕ В НОГУ З ЧАСОМ, ТОМУ У WHITE LION САМА ПЕРЕДОВА ТА ЯКІСНА ТЕХНІКА.

Наша студія вже понад п’ять років надає якісні послуги фото-, відеозйомки в Києві та Київській області пам’ятних дат, урочистостей та важливих подій. Наші роботи, весільні кліпи (весілля відео) та фільми відрізняються відмінною стилістикою, якістю та виражають індивідуальність наших клієнтів та самих спеціалістів студії “White Lion”. Кожна робота наших креативних фахівців – це чудовий, оригінальний та неповторний результат. Наша молода команда йде в ногу з часом, тому у White Lion найпередовіша і якісна техніка.

ВІДЕОЗЙОМКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА КАМЕРУ CANON 5D MARK II З ПОВНОКАДРОВОЮ МАТРИЦЮ, ЯКА СТАЛА РЕВОЛЮЦІЙНОЮ У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ВІДЕОРОЛІКІВ. КАРТИНКА, ОТРИМАНА ПРИ ЗЙОМКІ НА CANON 5D MARK II ДУЖЕ нагадує КАДРИ ЗНЯТІ НА 35ММ КІНОПЛЕНКУ. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ — СТЕДИКАМ, ДОДАТКОВЕ СВІТЛО, МІНІ-РЕЛЬСИ. Ми давно вирішили відійти від вітчизняних стереотипов створення нудних, продовжувальних фільмів без сюжету. НАША КОМАНДА ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ ДИНАМІЧНИХ, НАСЯЖНИХ ТА ЗАМ’ЯТНИХ ФІЛЬМ. МИ ПРОДУМУЄМО КОНЦЕПЦІЮ ФІЛЬМУ, РЕЖИСУЄМО І ЗНІМАЄМО ВІДЕО. ВІДСУНЕНИЙ МАТЕРІАЛ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПРОХОДИТЬ КВІТКОКОРЕКЦІЮ І МОНТУЄТЬСЯ. МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВПІЛЬНЕННЯ НАЙБІЛЬШ СМІЛИХ ІДЕЙ В ЯКІСНИЙ ФІРМОВИЙ ПРОДУКТ.